هنرجویان در مورد خانه کراتین چی می گویند ؟

KhaneKeratin.com

خانه کراتین ایران را بیشتر بشناسید

خانه کراتین رکوردار دروه های آرایشی

0
دوره های قبلی
۰
مشاوره تخصصی
% ۰
میزان رضایت هنرجوها
۰
تعداد شعب

 برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره دوره های آموزش کراتین هاشمیه تماس بگیرید:

۰۹۳۷۰۰۳۳۷۲۰ | ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉

واتساپ        ۰۹۳۷۰۰۳۳۷۲۰ 👉

قبلی
بعدی

آموزش جامع کراتینه مو هاشمیه با مدرک فنی و حرفه ای ​

فهرست مطالب:

بهترین مرکز خدمات کراتینه مو اصفهان

خانه کراتین به عنوان یکی از مراجع معتبر اقدام به برگزاری دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین در هاشمیه و در سراسر کشور می کند. شعبه های خانه کراتین در شیراز، مشهد، اصفهان و کرج نشان دهنده محبوبیت این مرکز تخصصی در سراسر ایران هستند.

کلاس های آموزش تخصصی کراتینه کردن و احیای مو در دو دوره جامع و تخصصی در خانه کراتین برگزار می گردند. در این دوره ها هنرجو با انواع موها آشنا خواهد شد. همچنین آموزش های لازم برای پروتئین تراپی، بوتاکس مو، کراتینه کردن، ریباندینگ نمودن مو، آموزش نانوگلوبال و گلوبال را کاملا به صورت تخصصی و حرفه ای و با کسب مدارک معتبر و بین المللی و همچنین مدرک فنی و حرفه ای دریافت می کند.

هنرجو با شرکت در این دوره ها قادر خواهد بود تا با توجه به نوع موی مشتری روش مناسبی را برای احیای مو انتخاب و اجرا نماید. همچنین با نحوه تخصصی مواد گذاری و نحوه اتوکشی اصولی موها آشنا می شود. هدف از برگزاری دوره های مقدماتی و تخصصی کراتین مو در خانه کراتین  تربیت افراد متخصص و ماهر می باشد که علاوه بر یادگیری مدرن ترین و پیشرفته ترین تکنیک های تخصصی احیای مو می توانند با کسب توانایی، تخصص و مهارت کافی به بازار کار وارد شوند تا بتوانند به صورت حرفه ای به کسب درآمد و کارآفرینی بپردازند.

آیا کراتین مو موجب ریزش می شود.مزایای کراتین مو را بدانیم

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم: درمان کراتینه دقیقاً چیست؟ آیا کراتینه درمانی برای مو مفید می باشد؟ کراتین را به عنوان عنصر سازنده موهایتان تصور کنید یعنی پروتئینی که به طور طبیعی در موهای شما وجود دارد. با گذشت زمان به دلیل عواملی مانند گرما، درمان های شیمیایی و استرس های محیطی، کراتین مو های شما تحلیل می رود. این امر منجر به وزی، شکستگی و تیرگی مو می شود.

درمان کراتینه مو برای بازسازی و بازیابی این پروتئین ضروری در مو های شما طراحی شده است. این درمان شامل استفاده از یک محلول کراتین فرموله شده و مخصوص برای مو های شما می باشد. این فرآیند به ترمیم و تقویت ساختار مو از درون کمک می کند. در نتیجه وزهای مو صاف تر، براق تر و قابل کنترل تر می شوند.

اکنون که اصل موضوع را درک کردید، بیایید مزایای درمان کراتینه را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم.

 1. کاهش موخوره: آیا از مبارزه با مو های وز خسته شده اید؟ درمان کراتینه می تواند سلاح مخفی شما باشد. این درمان با ایجاد یک لایه محافظ در اطراف هر تار مو عمل می کند که به جلوگیری از رطوبت و پیشگیری از موخوره کمک می نماید. این بدان معنی است که می توانید با موهای سرکش خداحافظی و به موهای صاف که برای هفته ها ماندگاری دارند سلام کنید.
 2. بهبود مدیریت: درمان کراتینه می تواند زمان آرایش شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. لایه کراتین اضافه شده نه تنها کوتیکول مو را صاف می کند بلکه مدیریت آن را نیز آسان می نماید.
 3. افزایش درخشندگی: آیا رویای موهایی که مثل الماس می درخشند را می بینید؟ درمان کراتینه مو می تواند این رویا را به واقعیت تبدیل کند. از آنجایی که این درمان سطح مو را صاف می کند و نور را بهتر منعکس می نماید، متوجه افزایش چشمگیر درخشندگی و شادابی آن خواهید شد.
 4. نتایج طولانی مدت: کراتینه درمانی می تواند موهای شما را برای چندین ماه و حتی سال زیبا نگه دارد. ماندگاری اثرات به عوامل مختلفی از جمله نوع مو، محصولاتی که استفاده می کنید و اینکه چقدر دستورالعمل های مراقبتی پس از درمان را رعایت می نمایید بستگی دارد.
 

مزایای آموزش صفر تا صد کراتینه مو هاشمیه 

 

در سال های اخیر وجود خدمات کراتین مو در سالن های آرایشی برای مراجعه کنندگان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده است. از این رو برای موفقیت در این بازار و تبدیل شدن به یک حرفه ای در حوزه ارائه خدمات آرایشی و بهداشتی آموزش کراتین مو بسیار مهم و حیاتی می باشد.

برخی از مزایا و اهمیت شرکت در دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین عبارتند از:

حرفه ای شدن در حوزه ارائه بهترین خدمات پوست و مو: امروزه هر آرایشگری باید به این فکر کند که چگونه می تواند گوی سبقت را از رقبایش برباید. طبیعی است که برای مطرح شدن و در اوج ماندن در این بازار کار، حرفه ای شدن حرف اول را می زند. یکی از مهم ترین و حیاتی ترین راه ها برای حرفه ای شدن یادگیری کراتینه مو و بهره برداری از اصول آموزشی دوره های مقدماتی و حرفه ای به نفع کسب و کارتان است. مشتریان همیشه به دنبال یک آرایشگر همه فن حریف و متخصص هستند که بهترین خدمات را با اصولی ترین تکنیک ها ارائه دهد.

برای تبدیل شدن به یک حرفه ای دریافت آموزش های تخصصی کراتین مو را در اولویت کار خود قرار دهید.

افزایش درامد: کراتینه کردن مو در کنار سایر خدمات آرایشی می تواند درآمد شما را به میزان قابل توجهی بالا ببرد. درست است که هزینه کراتینه کردن مو بالا می باشد، اما امروزه همه افراد به سلامت موهایشان اهمیت زیادی می دهند و حاضرند مبلغ بالایی را برای زیباتر و سالم تر شدن موهایشان بپردازند. از این رو آموزش کراتین بهترین فرصت برای کسب درآمد بالا می باشد.

رضایت مشتریان: مشتریان همیشه به دنبال مرکزی هستند که بهترین و جدید ترین خدمات را ارائه دهد. مطمئن باشید که با مو کوتاه کردن و خدمات سنتی آرایشگری هیچ مشتری از خدماتتان راضی نخواهد بود. سعی کنید خود را با خدمات جدید و به روز دنیا وفق دهید. کراتینه مو راهی موثر برای راضی نگه داشتن مشتریان تان خواهد بود. تصور کنید که بعد از کراتین کردن موهای مشتری چه حسی به او دست می دهد. با آموزش حرفه ای و تخصصی کراتین مو در خانه کراتین احساس زیبایی و اعتماد به نفس را در مشتریان تان زنده کنید و به سودآوری بلندمدتی دست یابید.

گسترش دامنه خدمات: با آموزش کراتین می توانید گستره خدمات خود را وسیع تر و تعداد مشتریان خود را بیشتر کنید. سالنی با خدمات متنوع و با آرایشگری چند منظوره همیشه طرفداران خاص و زیادی خواهد داشت. با یادگیری نحوه کراتین کردن مو می توانید کسب و کارتان را به مرکزی چندمنظوره با خدمات متنوع تبدیل کنید.

 برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره دوره های آموزش کراتین هاشمیه تماس بگیرید:

۰۹۳۷۰۰۳۳۷۲۰ | ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉

واتساپ        ۰۹۳۷۰۰۳۳۷۲۰ 👉

معرفی دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین هاشمیه 

دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین هم برای استایلیست های مبتدی و هم برای متخصصان باتجربه مناسب هستند. در این دوره آموزشی و حرفه ای می توانید به یک درمانگر حرفه ای کراتین مو تبدیل شوید.

این دوره ها توسط متخصصین مجرب با مدارک بین المللی مختلف هم به صورت تئوری و هم به صورت کاملا عملی برگزار می شوند. در این دوره شما دانش و مهارت هایی را به دست خواهید آورد که به شما کنترل مطلق بر روی روش ها و مواد مورد استفاده برای صاف کردن، تقویت و بازسازی مو را می دهند.

فرمت کلی دوره های مقدماتی و حرفه ای به صورت تئوری و عملی و صدور گواهینامه های بین المللی و فنی و حرفه ای می باشد.

اهداف کلی دوره های مقدماتی و  تخصصی آموزش کراتینه هاشمیه 

 • تشخیص و آگاهی از انواع مو و کیفیت ساختار آن (مو های رنگ شده، مو های بکر، موهایی با یا بدون هایلایت، سابقه موی مشتری و موارد دیگر)
 • سلامت مو و پوست سر
 • تعیین انتظارات واقع بینانه
 • آشنایی با خواسته های مشتری و تاکید بر نحوه مشاوره با مشتریان
 • آماده سازی مو قبل از انجام کار
 • انتخاب مناسب ترین روش کراتین با توجه به نوع مو
 • روش های اجرا
 • مقابله با سناریو های نامطلوب و نتایج ناخواسته
 • کار عملی همراه با آموزش بر روی مدل های مختلف مو
 • نحوه کار با موهای پف کرده، موهای نازک یا آسیب دیده
 • راه های حفظ سلامت مو
 • روش های برش بعد از صاف کردن
 • قیمت گذاری و ارائه برنامه کاری
 • تجدید صاف کننده کراتینه
 • بازاریابی حرفه ای

تجربه، تخصص و مهارت های حرفه ای اساتید خانه کراتین شما را به حرفه ای ترین شکل همراهی می کنند تا در کنار این مرکز به به بهترین نتایج ممکن دست یابید. علاوه بر این، دانشی که در این کارگاه به دست می آورید به شما کمک می کند تا فرآیندهای دیگر در صنعت طراحی مو را درک کنید و حرفه ای بودن شما را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

سرفصل های دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین مو هاشمیه 

با شرکت در دوره های آموزش کراتین به افراد حرفه ای در زمینه صاف کردن انواع موها تبدیل خواهید شد. علاوه بر این می توانید با تخصص کافی و کاملا حرفه ای وارد بازار کار شوید و درآمدزایی نمایید. سرفصل های دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین در خانه کراتین به شرح می باشند.

 1. آشنایی با انواع موها و ساختار آنها
 2. آموزش تخصصی و حرفه ای شیوه های شناخت انواع روش های احیای مو و صاف کردن آنها
 3. آموزش حرفه ای اصول مراقبت های مو قبل و بعد از مواد گذاری کراتین
 4. آموزش نحوه کراتین کردن انواع موها، ویتامینه و بوتاکس کردن آنها
 5. آموزش اصول حرفه ای و تخصصی لمینت کردن انواع موها
 6. آموزش حرفه ای ریباندینگ، گلوبال و نانوگلوبال مو
 7. آموزش مقدماتی و پیشرفته اوزون تراپی انواع موها
 8. آموزش اصول خاویار تراپی، پروتئین تراپی و پلکس تراپی مو
 9. آموزش کار با انواع دستگاه های ماکرومیست و نانو استیم
 10. آموزش علمی و تخصصی آسیب شناسی های مو در انواع موهای طبیعی، دکلره، رنگ شده و غیره
 11. آموزش اصولی نحوه مواد گذاری با برند های متنوع و شناخت مشخصات و ویژگی های برند های مختلف
 12. آموزش اصول اولیه و حرفه ای بررسی تفاوت های بین کراتین، کراتین احیا، کراتین صافی، بوتاکس و غیره
 13. آموزش حرفه ای نحوه صحیح بکارگیری اتوی مو و سشوار برای بازدهی مطلوب مواد کراتین بدون آسیب به مو

هنرجویان با شرکت در دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین می توانند سرفصل های بالا را پشت سر بگذارند.

 برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره دوره های آموزش کراتین هاشمیه تماس بگیرید:

۰۹۳۷۰۰۳۳۷۲۰ | ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉

واتساپ        ۰۹۳۷۰۰۳۳۷۲۰ 👉

ویژگی های بهترین مرکز آموزش کراتینه صفرتاصد هاشمیه 

برای انتخاب یک مرکز عالی، تخصصی و فوق تخصصی همراه با کادری مجرب و آموزش دیده باید دنبال چه ویژگی هایی باشیم؟ برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین مرکز آموزش کراتین به شرح زیر می باشند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • جلب رضایت و اعتماد هنرجویان و مراجعه کنندگان: بهترین مرکز آموزش کراتین باید با ارائه دوره های آموزشی مفید و تخصصی سعی در جلب رضایت مراجعه کنندگانش داشته باشد.
 • داشتن سابقه ای درخشان و تجربه ای کافی: سعی کنید که در انتخاب بهترین مرکز آموزش کراتین به سابقه و تجربه مدرسین آن توجه ویژه ای نمایید. تخصصی ترین مرکز کراتین مو از علم، دانش و مهارت بهترین اساتید بهره مند می شود.
 

 • ارائه خدمات مشاوره ای و نمونه کارهای حرفه ای و تخصصی: یک مرکز تخصصی و فوق تخصصی کراتین مو پیش از شرکت هنرجویان در دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین مو برای راهنمایی بهتر و بیشتر هنرجویان خدمات مشاوره ای و نمونه کارهای حرفه ای و تخصصی خود را ارائه می دهد.
 • استفاده از پیشرفته ترین و مدرن ترین تکنیک های انجام کراتینه مو: یک مرکز تخصصی و خوشنام کراتین مو در آموزش هنرجویان از مدرن ترین، بروزترین و پیشرفته ترین ابزارها و تکنیک ها استفاده می کند.

 مشاوره و کسب اطلاعات درباره دوره آموزش کراتین مو در هاشمیه 

۰۹۳۷۰۰۳۳۷۲۰ | ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉 

واتساپ        ۰۹۳۷۰۰۳۳۷۲۰ 👉

تاریخ و ساعت حضور دردوره آموزش قدم به قدم کراتین مو هاشمیه 

دوره جامع کراتین مو بر اساس نوع پکیج انتخابی در ۲ تا ۳ روزبرگزار می شود 

کلاسهای دوره جامع کراتین مو از ساعت ۹ صبح شروع و در ساعت ۱۶ پایان می یابد.

 ده ویژگی خانه کراتین

در بخش بالا بهترین ویژگی های یک مرکز آموزش کراتین مو ارائه شدند. همچنین متوجه شدید که در انتخاب یک آموزشگاه تخصصی کراتین مو باید خیلی حواس تان جمع باشد؛ زیرا تخصص کراتین کردن مو بسیار حساس است و هر گونه اشتباه به آسیب های جدی در پوست و مو مشتریان تان می انجامد که این آسیب ها عواقب خاص خود را دارند. در این بخش می خواهیم شما را با ۱۰ ویژگی منحصر به فرد خانه کراتین آشنا کنیم.

 • برخی از ویژگی های خانه کراتین شامل موارد زیر می باشند:
 1. یکی از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد خانه کراتین این است که مدرسین، مربیان و متخصصان این مرکز از علم و دانش به روز و کافی در حرفه کراتین مو برخورداند. تمام این متخصصین دارای مدارک تخصصی، بین المللی و معتبر هستند که این مدارک نشان دهنده مهارت و تبحر آنها در این حوزه می باشند.
 2. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که خانه کراتین را از دیگر آموزشگاه ها متمایز می کند ارائه مدارک معتبر و بین المللی و همچنین مدرک فنی و حرفه ای در پایان دوره های مقدماتی و پیشرفته است.
 3. این مرکز بسیار خوشنام و معتبر می باشد به طوری که توانسته است به بهترین مرکز تخصصی کراتین در استان های مهم کشور مانند اصفهان، شیراز، مشهد، کرج و غیره تبدیل شود. شعبات این مرکز فوق تخصصی در سراسر ایران همچنان در حال افزایش می باشند.
 4. در خانه کراتین آموزش ها هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری برگزار می شوند تا تمام بانوان شاغل و غیرشاغل بتوانند در این دوره های تخصصی شرکت کنند. از این رو افرادی که در شهرستان های دیگر هستند نباید نگران یافتن بهترین مرکز کراتین در ایران باشند.
 • برای آموزش کراتین مو بهترین مرکز را انتخاب نمایید.
 • سابقه کاری و مهارت و تجربه بالای این مرکز تضمین کننده کیفیت خدماتی هستند که در این مرکز ارائه می شوند.
 1. خانه کراتین در خدمات آموزشی خود از تجهیزات کامل و به روز استفاده می کند. همچنین در حین آموزش این تجهیزات را در اختیار هنرجویان قرار می دهد تا نحوه کار با پیشرفته ترین ابزارها را بیاموزند.
 2. برخورداری از محیطی کاملا بهداشتی و آرامش بخش از مهم ترین اولویت های خانه کراتین می باشد. در این مرکز تمام تدابیر بهداشتی مو به مو انجام می شوند تا به پوست و موی هنرجویان و مدل های آموزشی آسیب های جدی وارد نشوند.
 3. توجه به مدارک ارائه شده از مرکز آموزش کراتین بسیار مهم می باشد. خانه کراتین پس از اتمام دوره های مقدماتی و تخصصی اقدام به ارائه مدارک بین المللی و فنی و حرفه ای می کند. این امر یک مزیت بزرگ نسبت به مراکز دیگر می باشد.
 4. در خانه کراتین پس از اتمام دوره های آموزش کراتین مو جلسات رفع اشکال برگزار می شوند. همچنین هنرجویان می توانند از خدمات پشتیبانی این مرکز بهره مند شوند.
 5. هزینه آموزش کراتین کردن مو در خانه کراتین کاملا منصفانه و به نفع هنرجویان تعیین می گردد. هنرجویان می توانند با هزینه ای کاملا منطقی تمام سرفصل ها را با موفقیت به اتمام برسانند.

سوالات متداول در مورد آموزش کراتین مو هاشمیه 

دوره کراتین در خانه کراتین ایران

برای ورود به بازار کار کراتین مو از کجا شروع کنیم؟

بازار کراتین و احیای مو امروزه به یکی از بهترین، جذاب ترین و پولسازترین حوزه های زیبایی و آرایشی تبدیل شده است. از این رو بسیاری از بانوان عزیز برای کسب درآمد جذب این حوزه شده اند. با این حال ورود به این بازار نیز مانند هر کسب و کاری بدون آموزش های لازم و کسب مهارت ها و تجربه های کافی پایانی جزء شکست و ناکامی ندارد. شاید بپرسید که پس چگونه می توانیم وارد این بازار کار شویم؟

برای ورود به بازار کار کراتین مو بهتر است ابتدا به دنبال یک مرکز تخصصی و حرفه ای باشید که تمام سرفصل های دوره های مقدماتی و پیشرفته را با بروزترین و پیشرفته ترین تکنیک ها به شما ارائه دهد. همچنین شما را برای ورود به حوزه تخصصی کراتین مو آماده کند.

کراتین مو از مهم ترین و حساس ترین شاخه های آرایشگری است که باید توسط یک مرکز متخصص آموزش داده شود. با انتخاب یک مرکز عالی و حرفه ای می توانید از بازگشت سریع سرمایه خود و همچنین کسب درآمد مضاعف و چند برابری مطمئن شوید. برای شناخت و انتخاب یک مرکز تخصصی برای آموزش کراتین حتما به ویژگی های زیر توجه نمایید.

هزینه های آموزش کراتین مو در هاشمیه چقدر است؟

هزینه آموزش کراتین با توجه به فاکتورهای مختلفی متغیر می باشد. برخی از این فاکتورهای تاثیرگذار را می توان به شرح زیر بیان نمود. این فاکتورها عبارتند از:

 • تعداد جلسات و ساعت کلاسی: در صورتی که تعداد جلسات و همچنین ساعات آموزشی بیشتر باشند، به مراتب هزینه برگزاری دوره ها نیز بیشتر خواهد شد. بهتر است به تعداد جلسات و ساعات آموزشی توجه ویژه ای بکنید؛ زیرا تعداد جلسات بالا و ساعات کلاسی بیشتر به معنای بازدهی مطلوب تر و بیشتر می باشند. در این صورت از وقت کافی برای آزمون و خطا بر روی مدل های بیشتر برخوردار خواهید بود.
 • تعداد سرفصل هایی که ارائه می شوند: حتما تعداد سرفصل های آموزشی را درنظر بگیرید؛ زیرا هر چقدر سرفصل های بیشتری پوشش داده شوند، مباحث ارائه شده جامع تر خواهند بود. دقت کنید که تمام سرفصل های مقدماتی و پیشرفته به طور کامل ارائه گردند.
 • هزینه مواد و تجهیزات ارائه شده در کلاس های آموزش کراتین برای آغاز دوره های مقدماتی و پیشرفته نیاز به مواد مخصوص کراتین و تجهیزات لازم برای کراتینه کردن مو دارید. از این رو در زمان ثبت نام باید هزینه آنها را بپردازید. بهتر است این مواد را از خود خانه کراتین تهیه کنید؛ زیرا در این مرکز بهترین، ایمن ترین و موثرترین مواد معرفی و عرضه می شوند. 

  • خدمات ارائه شده و جلسات رفع اشکال: در بهترین مرکز آموزش کراتین  دوره های پشتیبانی با مشاوره های حرفه ای و کارشناسانه ارائه می شوند. در خانه کراتین شما فرصتی را خواهید داشت تا در کلاس های رفع اشکال شرکت کنید و به یک کراتین کار حرفه ای و همه فن حریف تبدیل شوید.
  • محیط آموزشگاه: یکی دیگر از هزینه های تاثیرگذار بر هزینه آموزش کراتین محیطی است که انتخاب می کنید. هزینه شرکت در کلاس های کراتین در محیطی کاملا مدرن و مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات به مراتب بیشتر خواهد شد. با این حال مطمئن باشید که پرداخت این هزینه ارزشش را دارد؛ زیرا می دانید که با بهترین تجهیزات اقدام به یادگیری کراتینه کردن مو می کنید.

هنرجو بعد از پایان دوره کراتین مو چه توانایی هایی خواهد داشت؟

پس از بررسی هزینه و انتخاب بهترین مرکز آموزش کراتین و همچنین حضور مستمر در کلاس و گذراندن تمام دوره های مقدماتی و حرفه ای توانایی های زیر را کسب خواهید کرد. این توانایی ها عبارتند از: 

 • شناخت انواع موها و اقدام به پروتئینه و کراتینه کردن موهای سوخته شده در حین دکلره و همچنین موهای ضعیف شده و احیای سلامت کامل مو.
 • شناخت انواع کراتین های ایرانی و خارجی مانند کراتین برزیلی و همچنین نحوه شناخت انواع کراتین های ترند در سراسر دنیا.

آموزش کراتین مو.

 • کسب توانایی های لازم برای شناخت تفاوت های موجود بین انواع کراتین ها، انواع تکنیک های پروتئینه کردن موها و ارائه دستورالعمل های مراقبت از مو با توجه به شدت آسیب دیدگی انواع موها.
 • توانایی شناخت جنس انواع موها و ارائه خدمات مشاوره به مشتریان با توجه به نوع موهای شان.
 • پس از پایان دوره های مقدماتی و پیشرفته هنرجو به راحتی می تواند با تجهیزات مدرن و پیشرفتۀ کراتین مو کار کند.
 • شناخت انواع عوارض کراتین و همچنین احیای موها با ارائه بهترین شیوه های درمانی برای هر کدام از مراجعه کنندگان با توجه به جنس و نوع مو هایشان.
 • آشنایی کامل با انواع روش های اصولی پلکس تراپی، خاویار تراپی، بوتاکس و آنزیم تراپی.
 • شناخت اصول اولیه و حرفه ای قیمت گذاری کراتین مو با توجه به نوع، جنس، قد و مشکلات مو.

آیا مدرک خانه کراتین بین المللی می باشد؟

هنرجویان آموزش کراتین مو پس از اتمام دوره مدارک معتبر و بین المللی را دریافت خواهند کرد. این مدارک قابل رجیستری می باشند و هنرجویان می توانند با دریافت این مدارک و مدرک معتبر فنی و حرفه ای اقدام به کراتین کردن مو به صورت رسمی کنند. همچنین می توانند در سالن ها و کلینیک های زیبایی کار کراتینه کردن مو را به صورت کاملا حرفه ای شروع نمایند.

سرمایه اولیه شروع کار کراتین مو چقدر است؟

کراتینه مو 27

برای شروع کار کراتین مو سرمایه خیلی زیادی را نیاز ندارید. برای وارد شدن به این حرفه حتی می توانید یک لاین از یک آرایشگاه را اجازه کنید و برای شروع اولیه در آنجا مشغول به کار شوید. به عبارت دیگر امروزه اکثر مراکز و آرایشگاه های معتبر سعی در تخصصی و حرفه ای شدن دارند. آنها سعی می کنند تا هر لاین از آرایشگاه شان را به ارائه خدماتی خاص و منحصر به فرد آن هم به صورت حرفه ای اختصاص دهند. از این رو با دریافت مدرک آموزش کراتین با اجاره یک قسمت از یک آرایشگاه معروف می توانید به کسب درآمد خوبی دست یابید.

سرمایه موردنیاز برای انجام کار تهیه یک اتو پیشرفته و مناسب برای تثبیت مواد کراتین بر روی موهای مشتری است. دیگر تجهیزات مورد نیاز برای آغاز کار کراتین مو عبارتند از:

 • خرید یک صندلی مناسب
 • آینه بزرگ
 • مواد لازم برای کراتینه و احیا کردن موها. این مواد با توجه به نیاز های مختلف مشتریان متفاوت هستند و بهتر است که انواع مواد را تهیه کنید.

درآمد کراتینۀ مو چقدر است؟  درآمد بالا در  کر‌اتین مو واقعی است ؟

درآمد کراتینه مو ثابت نیست اما می توان به جرات گفت که درآمد حاصل از آن خوب و حتی در صورت حرفه ای شدن عالی است. این حرفه ای شدن منوط به شرکت کردن در کلاس های آموزش کراتین مو در خانه کراتین می باشد. به طور کلی درآمد حاصل از کراتین مو به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال منطقه جغرافیایی که اقدام به اجاره سالن می کنید، تعداد مشتریانی که برای کراتین به شما مراجعه می نمایند، کیفیت مواد مصرفی برای انجام کراتین، دستمزد های دریافتی برای هر کیس، هزینه پرداخت اجاره و غیره می توانند بر درآمد شما از کراتین کردن مو تاثیر بگذارند. با این حال می توانید انتظار خوبی از درآمدتان داشته باشید.

برای افزایش درآمد خود بازاریابی در کانال های اجتماعی را نادیده نگیرید. برای مثال از طریق تبلیغات در اینستاگرام و گذاشتن پست هایی از نمونه کارهای خودتان می توانید درآمد خوبی را کسب نمایید. همچنین با آموزش کراتین به صورت اصولی و حرفه ای می توانید با سالن ها و مراکز زیبایی معتبر همکاری کنید. در واقع این مراکز همیشه به دنبال افراد حرفه ای هستند تا بتوانند مشتریان خود را حفظ کنند. با این اوصاف آموزش کراتین مو در خانه کراتین را غنیمت بشمارید و به سود هنگفت و طولانی مدت آن فکر کنید.

چطور در شغل کراتین مو موفق شویم؟

موفق شدن در هر حرفه ای نیاز به دریافت آموزش های تخصصی و پیشرفته دارد. حرفه کراتین کردن مو نیز از این قاعده مستثنی نیست. شرکت در دوره های مقدماتی و پیشرفتۀ آموزش کراتینه مو و همچنین کسب تجربه با کراتین کردن انواع مدل ها راز های موفقیت در کسب و کار کراتینه کردن مو می باشند. علاوه بر این در کنار این آموزش ها حتما مهارت های مشتری مداری و جذب مشتری را نیز آموزش ببینید. تبلیغات و ارائه نمونه کارهای خود را دست کم نگیرید.

در نهایت در انتخاب مرکز معتبر وسواس به خرج بدهید. مرکزی تخصصی و مجهز به اساتید مجرب و ماهر را انتخاب نمایید. خانه کراتین مرکزی پیشرو در تربیت حرفه ای ترین کراتین کارهای سراسر ایران می باشد. این مجموعه شما را به آینده ای با درآمد عالی نوید می دهد.

جمع بندی دوره کراتینه مو

کراتین کردن مو یکی از مدرن ترین و پرتقاضاترین خدماتی است که امروزه طرفداران خاص و بسیار زیادی را دارد. از این رو آموزش کراتین در خانه کراتین می تواند منبع بسیار خوبی برای درآمد بالا و نوعی سرمایه گذاری طولانی مدت برای هنرجویان باشد. در دوره های مقدماتی و پیشرفته آموزش کراتین در خانه کراتین هنرجویان با انواع موها از لحاظ جنس، میزان آسیب دیدگی و خشکی، میزان وزی و فر بودن، انواع ضخامت های مو و غیره آشنا خواهند شد.

پس از آن یاد می گیرند که برای هر نوع مو از چه مواد و تکنیکی برای کراتین کردن استفاده نمایند. با انواع روش های احیا، خاویار تراپی، بوتاکس، پلکس تراپی، ریباندینگ، ویتامینه کردن و غیره به صورت کاملا حرفه ای آشنا می شوند.

در نهایت نحوه اصولی اتوکشی به موها و ارائه مشاوره های تخصصی به مشتریان و قیمت گذاری را می توانند انجام دهند. پس از گذراندن تمام سرفصل ها به صورت عملی و تئوری مدارک بین المللی و قابل رجیستری و همچنین مدرک فنی و حرفه ای را دریافت می کنند.

مقالات رنگ مو
atefe bahramy
واریاسیون چیست و چه کاربردی دارد؟

قبلی بعدی واریاسیون چیست و چه کاربردی در رنگ مو دارد؟ فهرست مطالب واریاسیون چیست ؟ واریاسون‌ها یا مکمل رنگ مو ، رنگ های قوی و خالصی هستند که به تنهایی مصرف نمی شوند و برای مخلوط کردنشان با سایر رنگ ها و ایجاد تناژهای مختلف و دلخواه و همچنین از بین بردن رفله های

توضیحات بیشتر »
مقالات رنگ مو
atefe bahramy
انواع اکسیدان رنگ مو و کاربردشان

قبلی بعدی اکسیدان چیست و چه کاربردی دارد؟ فهرست مطالب اکسیدان چیست ؟ اکسیدان یا هیدروژن پراکسید یک نوع فعال کننده رنگ و پودر دکلره است. در واقع باید به رنگ و پودر دکلره اکسیدان اضافه شود تا کار اصلی خود را انجام دهد. و شامل هیدروژن ،آب ، پراکسی ، ستیل الکل و ستثارین

توضیحات بیشتر »
مقالات رنگ مو
atefe bahramy
تاریخچه پیدایش رنگ مو

قبلی بعدی تاریخچه رنگ مو از گذشته تا امروز فهرست مطالب رنگ کردن موها یکی از موارد زیبایی مو می باشد که در بین خانم ها بسیار محبوبیت و رواج دارد و امروزه روش های جدید و رنگ موهای متنوع زیادی در این حوزه زیبایی به وجود آمده است. شواهد نشان می دهد که تاریخچه

توضیحات بیشتر »
مقالات احیاء و درمان مو
atefe bahramy
شناخت ساختمان مو+شناخت بیماری های شایع مو و پوست سر

قبلی بعدی ساختمان و آناتومی مو چیست؟ فهرست مطالب ساختمان مو همانطور که می دانید تار مو از دو بخش ریشه و تار مو تشکیل شده است. ریشه بخشی است که در زیر سطح مو قرار دارد و ساقه مو بخشی است که مو از پوست سر خارج شده است. پیاز مو و یا فولیکول

توضیحات بیشتر »
مقالات کراتین و صافی مو
atefe bahramy
آشنایی با انواع کراتین مو و انواع اتوی مو مخصوص کراتین

انواع مواد کراتین متناسب با نوع مو قبلی بعدی فهرست مطالب کراتین مو یکی از روش های احیا و صافی مو می باشد که در بین خانم ها بسیار پرطرفدار است. استفاده از مواد مرغوب و مناسب نوع و جنس مو و نیز استفاده از اتوی مناسب و حرفه ای یکی از اصل های مهم

توضیحات بیشتر »
مقالات کراتین و صافی مو
atefe bahramy
علت ریزش و خشکی مو بعد از کراتین چیست؟ + راه حل ها و موارد مهم

قبلی بعدی چرا موها بعد از کراتین به حالت قبل برمی گردند؟ فهرست مطالب کراتین مو یکی از روش های احیای مو است که موها را صاف و درخشان می کند و قسمت های آسیب دیده کوتیکول مو را که خارجی ترین لایه ساقه مو است درمان می کند و بین لایه های شکسته مو

توضیحات بیشتر »

بهترین مراکز کراتینه مو در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد،…

بهترین مراکز خدمات کراتین مو
mahtab mahtab
بهترین مرکز خدمات کراتینه مو تبریز| ❤️ لیست ۷ تایی

قبلی بعدی بهترین مراکز کراتین مو در تبریز بهترین مرکز کراتین مو در تبریز باکیفیت‌ترین متریال و پیشرفته‌ترین تجهیزات را برای کراتینه مو به کار می برد و تمام خدمات با قیمتی معقول و رقابتی تعیین می شوند. بهترین مرکز کراتین مو در تبریز  با ارائه حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات کراتینه مو و همچنین

توضیحات بیشتر »
بهترین مرکز خدمات کراتینه مو شیراز
بهترین مراکز خدمات کراتین مو
mahtab mahtab
بهترین مرکز خدمات کراتینه مو شیراز| ❤️ لیست ۷ تایی

قبلی بعدی بهترین مراکز کراتین مو درشیراز بهترین مرکز کراتین مو در شیراز باکیفیت‌ترین متریال و پیشرفته‌ترین تجهیزات را برای کراتینه مو به کار می برد و تمام خدمات با قیمتی معقول و رقابتی تعیین می شوند.  برای مشاوره و کسب اطلاعات بهترین مرکز کراتین مو شیرازتماس بگیرید. شماره تماس ۰۹۱۹۰۴۹۷۳۴۰&  ۰۹۱۷۹۱۸۳۷۱۰  کلیک فرمائید. بهترین

توضیحات بیشتر »
مرکز کراتینه مو هستی قمری
بهترین مراکز خدمات کراتین مو
mahtab mahtab
مرکز تخصصی کراتینه هستی قمری

خدمات کراتینه مو هستی قمریخدمات کراتینه موصافی و احیابوتاکس مو قبلی بعدی مرکز کراتینه هستی قمری خدمات کراتینه موی هستی قمری با بهترین مواد و توسط متخصصین برتر کراتین و احیای مو بهترین خدمات کراتین صافی و کراتین احیای مو همزمان با بوتاکس و پروتئین مو. پلکس تراپی و جدید ترین تکنیک ها با بهترین

توضیحات بیشتر »
مرکز تخصصی کراتینه لیلا حضرتی
بهترین مراکز خدمات کراتین مو
mahtab mahtab
مرکز تخصصی کراتینه لیلا حضرتی

خدمات کراتینه مو لیلا حضرتی خدمات کراتینه موصافی و احیابوتاکس مو قبلی بعدی مرکز کراتینه لیلا حضرتی زیبایی دیگر اتفاقی نیست و شما هم می توانید یک فرد جذاب و زیبا رو باشبد برای این کار تنها کافیست که با ما همراه باشید. مرکز خدمات کراتین لیلا حضرتی با پرسنل حرفه ای و کار آزموده

توضیحات بیشتر »
مرکز کراتینه مو روژین
بهترین مراکز خدمات کراتین مو
mahtab mahtab
مرکز تخصصی کراتینه روژین

خدمات کراتینه مو روژینخدمات کراتینه موصافی و احیابوتاکس مو قبلی بعدی مرکز کراتینه شاملو روژین انجام تمامی خدمات احیا و تراپی مو به صورت تخصصی در تمام لاین های تراپی شامل : پروتین تراپی ، خاویار تراپی ، بوتاکس مو ، ابریشم سازی مو ، صافی و احیا مو ، آرژنین تراپی ، فیلر تراپی 

توضیحات بیشتر »
مرکز تخصصی کراتینه پانی
بهترین مراکز خدمات کراتین مو
mahtab mahtab
مرکز تخصصی کراتینه پانی

خدمات کراتینه مو پانی خدمات کراتینه موصافی و احیابوتاکس مو قبلی بعدی مرکز کراتینه پانی کراتین مو یا کراتینه کردن مو یکی از روش های بسیار پرطرفدار برای داشتن موهای لخت و صاف و براق می باشد که تا حد زیاد موهای وز و مجعد را بهبود می بخشد. در این روش هدف تامین کراتین

توضیحات بیشتر »